fbpx
Previous Next

Naszym słuchaczom zapewniamy warunki do ciągłego rozwoju 😀. Tym razem słuchacze z kierunku higienistka stomatologiczna mieli okazję uczestniczyć w kursie "Pola Whitening-nowoczesne, skuteczne i długotrwałe wybielanie zębów w gabinecie i w domu" organizowanym przez firmę #SDI Innovative Dental Production.

W dniu 19 kwietnia uczniowie kierunku - technik usług kosmetycznych uczestniczyli w szkoleniu firmy Clarena - Eksfoliacja ablacyjna kwasem TCA, kawowym i nadtlenkiem wodoru. Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry z objawami fotostarzenia lub z bliznami potrądzikowymi. Pani szkoleniowiec – Justyna Mróz szczegółowo przekazała informacje związane z zabiegiem oraz wraz z uczniami wykonała zabieg na modelkach.

17 kwietnia 2018 roku w Puławskim Parku Naukowo - Technologicznym odbyła się Konferencja Kosmetologiczna „Piękna na wiosnę - jak dbać o zdrowie, urodę i równowagę psychosomatyczną”. Podczas konferencji Panie wizażystki Izabela Śmieszek - Dorn i Sylwia Jagielska zaprezentowały innowacyjny sposób wykonania makijażu ślubnego - Airbrush Wedding Make-up; natomiast psycholog Pani Edyta Daniluk poprowadziła wykład: „Motywacja, wytrwałość, upór- droga do szczęśliwego życia”.
W ramach konferencji odbył się również zabieg pokazowy firmy Peel Mission wykonany przez szkoleniowca Panię Sylwię Pleskot.

Konferencja połączona była z konkursem wizażu „Makijaż ślubny - wiosna, trendy 2018” w którym brali udział słuchacze ze szkół policealnych z województwa lubelskiego na kierunku technik usług kosmetycznych. W konkursie brała udział uczennica naszej szkoły – Aleksandra Ciołek.

W rywalizacji o podium zwyciężyła Paulina Gwiazdowska z MSZ im. St. Liebharta w Lublinie. Drugie miejsce zdobyła Angelika Dużyńska z MSZ z Zamościa, a trzecie Marcin Czucharski z MSZ w Chełmie.

Dziękujemy Pani Aleksandrze za piękne reprezentowanie naszej szkoły w konkursie i życzymy dalszego rozwoju umiejętności makijażowych!

Dnia 11 kwietnia 2018 r.naszą szkołę odwiedziła firma Biomak. Panowie Piotr i Karol, przedstawiciele tej firmy, profesjonalnie omówili urządzenia i aparaturę oraz działanie na skórę preparatów kosmetycznych. Całość dopełniała miła i sympatyczna atmosfera, która była wynikiem sposobu prowadzenia szkolenia. Słuchacze mieli możliwość zadawania pytań, na które uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi.

© 2017 Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR

Search