fbpx

12-25 MARCA  2020 ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

12-25 MARCA  2020 ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM W ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ WIRUSA COVID-19

Previous Next

MEDYK REKRUTUJE

Naszym słuchaczom zapewniamy warunki do ciągłego rozwoju ????. Tym razem słuchacze z kierunku higienistka stomatologiczna mieli okazję uczestniczyć w kursie "Pola Whitening-nowoczesne, skuteczne i długotrwałe wybielanie zębów w gabinecie i w domu" organizowanym przez firmę #SDI Innovative Dental Production.

Previous Next

VII Turniej Masażu Policealnych Szkół Medycznych Województwa Lubelskiego

15 maja 2018 r. w Chełmie odbył się VII Turniej Masażu Policealnych Szkół Medycznych Województwa Lubelskiego, w którym brało udział 8 szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie II klasy: Julita Karpiuk i Adam Dobrowolski.

Szkolenie kosmetyczne z firmy Clarena

W dniu 19 kwietnia uczniowie kierunku - technik usług kosmetycznych uczestniczyli w szkoleniu firmy Clarena - Eksfoliacja ablacyjna kwasem TCA, kawowym i nadtlenkiem wodoru. Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry z objawami fotostarzenia lub z bliznami potrądzikowymi. Pani szkoleniowiec – Justyna Mróz szczegółowo przekazała informacje związane z zabiegiem oraz wraz z uczniami wykonała zabieg na modelkach.

© 2017 Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR

Search