fbpx

12-25 MARCA  2020 ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH

12-25 MARCA  2020 ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ZWIĄZKU Z ZAPOBIEGANIEM W ROZPRZESTRZENIANIU SIĘ WIRUSA COVID-19

Previous Next

MEDYK REKRUTUJE

Naszym słuchaczom zapewniamy warunki do ciągłego rozwoju ????. Tym razem słuchacze z kierunku higienistka stomatologiczna mieli okazję uczestniczyć w kursie "Pola Whitening-nowoczesne, skuteczne i długotrwałe wybielanie zębów w gabinecie i w domu" organizowanym przez firmę #SDI Innovative Dental Production.

Previous Next

VII Turniej Masażu Policealnych Szkół Medycznych Województwa Lubelskiego

15 maja 2018 r. w Chełmie odbył się VII Turniej Masażu Policealnych Szkół Medycznych Województwa Lubelskiego, w którym brało udział 8 szkół. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie II klasy: Julita Karpiuk i Adam Dobrowolski.

Szkolenie kosmetyczne z firmy Clarena

W dniu 19 kwietnia uczniowie kierunku - technik usług kosmetycznych uczestniczyli w szkoleniu firmy Clarena - Eksfoliacja ablacyjna kwasem TCA, kawowym i nadtlenkiem wodoru. Zabieg polecany jest szczególnie dla skóry z objawami fotostarzenia lub z bliznami potrądzikowymi. Pani szkoleniowiec – Justyna Mróz szczegółowo przekazała informacje związane z zabiegiem oraz wraz z uczniami wykonała zabieg na modelkach.

Konkurs wizażu „Makijaż ślubny - wiosna, trendy 2018”

17 kwietnia 2018 roku w Puławskim Parku Naukowo - Technologicznym odbyła się Konferencja Kosmetologiczna „Piękna na wiosnę - jak dbać o zdrowie, urodę i równowagę psychosomatyczną”. Podczas konferencji Panie wizażystki Izabela Śmieszek - Dorn i Sylwia Jagielska zaprezentowały innowacyjny sposób wykonania makijażu ślubnego - Airbrush Wedding Make-up; natomiast psycholog Pani Edyta Daniluk poprowadziła wykład: „Motywacja, wytrwałość, upór- droga do szczęśliwego życia”.
W ramach konferencji odbył się również zabieg pokazowy firmy Peel Mission wykonany przez szkoleniowca Panię Sylwię Pleskot.

Konferencja połączona była z konkursem wizażu „Makijaż ślubny - wiosna, trendy 2018” w którym brali udział słuchacze ze szkół policealnych z województwa lubelskiego na kierunku technik usług kosmetycznych. W konkursie brała udział uczennica naszej szkoły – Aleksandra Ciołek.

W rywalizacji o podium zwyciężyła Paulina Gwiazdowska z MSZ im. St. Liebharta w Lublinie. Drugie miejsce zdobyła Angelika Dużyńska z MSZ z Zamościa, a trzecie Marcin Czucharski z MSZ w Chełmie.

Dziękujemy Pani Aleksandrze za piękne reprezentowanie naszej szkoły w konkursie i życzymy dalszego rozwoju umiejętności makijażowych!

© 2017 Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR

Search