fbpx
maj 13, 2021

8. WARUNKI UKOŃCZENIA SZKOŁY

1. Zaliczenie wszystkich egzaminów semestralnych oraz praktyk zawodowych
2. Uzyskanie pozytywnych ocen końcowych ze wszystkich przedmiotów nauczanych w ciągu całego cyklu kształcenia w szkole
3. Przystąpienie do egzaminu zawodowego

maj 12, 2021

7. Zagłosuj na patrona naszej szkoły

W zakładce "Patron" jest już dostępny regulamin prac komisji wyborczej. Kto jeszcze nie zagłosował, zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na patrona naszej szkoły. Został ostatni tydzień, termin głosowania mija 19 maja.

maj 12, 2021

6. WSZYSTKIE oddziały przechodzą na nauczanie HYBRYDOWE

Szanowni Słuchacze, na stronie naszej szkoły jest już dostępny plan lekcji, który zacznie obowiązywać od 17 maja. Przypominamy, że zgodnie z nowym planem WSZYSTKIE oddziały uczą się w formie HYBRYDOWEJ.

31 maja nastąpi kolejna zmiana planu i wszystkie oddziały przejdą na nauczanie w formie STACJONARNEJ.

[Harmonogram powrotu uczniów do stacjonarnej nauki w szkołach i placówkach]

kwiecień 02, 2021

5. Zmiana nazwy naszej szkoły

Zgodnie z Uchwałą Nr XXIV/408/2021 Sejmiku Województwa Lubelskiego z dnia 29 marca 2021 r. w sprawie uchylenia nadania imienia Marii Minczewskiej Szkole Policealnej - Medycznemu Studium Zawodowemu w Białej Podlaskiej nasza placówka z dniem 29.03.2021r nosi nazwę Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe w Białej Podlaskiej. 

luty 03, 2021

1. Akcja #SzczepimySię

Państwowa Inspekcja Sanitarna prowadzi akcję #Szczepimy się, która dotyczy Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi.

Szczepionka na COVID – 19 położy kres pandemii na świecie. Żeby jednak ten scenariusz stał się faktem – konieczne jest, aby duża część populacji przyjęła szczepionkę. Do tego potrzebne są nie tylko procedury i logistyka, ale przede wszystkim zaufanie.

Poniżej załączamy materiały informacyjne dotyczące szczepień otrzymane od Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz opracowane przez WSSE w Lublinie i zachęcamy do zapoznania się z nimi oraz rozpropagowania ich.

Więcej informacji o szczepieniach na stronach: https://www.gov.pl/web/szczepimysie oraz https://www.gov.pl/web/szczepimysie/plakaty-i-ulotki

 

© 2017 Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR

Search