fbpx

Targi pracy

Dni otwarte

Targi pracy

Dni otwarte

DNI OTWARTE I TARGI PRACY202321 maja 2023

Ikona dla osób niedowidzących

Szkoła Policealna Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej, ul. Okopowa 3, zaprasza do udziału w Dniach otwartych i Targach Pracy. Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu „Aktywna Szkoła 2” realizowanego w obrębie  Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, w zakresie Osi Priorytetowych 9-12, Działanie 12.4 Kształcenie zawodowe.

Udział w Targach to dobra okazja do wzajemnego podzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także zapoznanie uczestników z możliwościami jakie daje obecny rynek pracy oraz z oczekiwaniami pracodawców i specyfiką pracy w danym przedsiębiorstwie. Jest również szansą przybliżenia własnej oferty zatrudnieniowej i promocją swojej działalności osobom zainteresowanym podjęciem pracy bądź edukacji w określonym zawodzie i może zachęcić młodych ludzi do wyboru takiej a nie innej drogi kształcenia. 

W dniach otwartych naszej szkoły serdecznie zapraszamy młodzież do udziału w fascynujących warsztatach!!
To doskonała okazja, aby odkryć swoje talenty i zainteresowania, rozwijać umiejętności oraz zdobyć cenne doświadczenie. Przygotowaliśmy dla Was inspirujące zajęcia prowadzone przez profesjonalistów z różnych dziedzin, które pozwolą Wam poszerzyć horyzonty i zdobyć nowe umiejętności. Nie tylko będziecie mieć możliwość uczyć się od najlepszych, ale również spotkać innych pasjonatów, którzy podzielają Wasze zainteresowania. Dołączcie do nas w dniach otwartych i
poznajcie wyjątkową atmosferę naszej szkoły - czekamy na Was z otwartymi ramionami!

Dni Otwarte i Targi Pracy odbędą się w dniu:              

21 maja 2023 r. (niedziela) w godzinach 11.00 – 14.00

w auli Szkoły Policealnej Medycznego Studium Zawodowego im. Danuty Siedzikówny „Inka” ul. Okopowa 3, Biała Podlaska.

Udział w Targach Pracy jest bezpłatny.

Wszystkie dokumenty zgłoszeniowe i informacyjne dostępne są w dokumentach do pobrania poniżej.

Celem dokonania zgłoszenia uczestnictwa w Targach prosimy o wypełnienie zgłoszenia i dostarczenie do sekretariatu szkoły lub przesłanie pocztą elektroniczną na adres: akosieradzka@studiummedycznebp.pl do dnia 24.04.2023 r. 

Informacji w sprawie uczestnictwa w Targach udziela:

Zapraszamy serdecznie. 

 

Dokumenty do pobrania:

Regulamin 2023

Zgłoszenie

© 2023 Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR Vexed by GB

Search