fbpx
Ekipa z Medyka na bieg po lotnisku!

Ekipa z Medyka na bieg po lotnisku!

Drodzy uczniowie, nauczyciele i sympatycy szkoły zbieramy ekipę z "Medyka" na wspólny start w II Nocnym Biegu Pamięci Bohaterskich Lotników Podlasia. Impreza odbędzie się 28 października, w sobotę wieczorem, na lotnisku w Białej Podlaskiej. Z ramienia szkoły wystawiamy reprezentację Medyka. Nie martw się, że biegasz lub chodzisz niezbyt szybko. Liczy się dobra, wspólna zabawa. Zapisy i regulamin dostępny jest na stronie www.time2go.pl. Szczegółowe informacje znajdują się na funpage imprezy na FB. Chętnych zapraszamy do zgłoszenia się do Pana Pawła z biblioteki oraz przez formularz zgłoszeniowy na stronie time2go. Koszt opłaty startowej to 35-40 zł w zależności od wybranej konkurencji. Zapisy do 25 października.
Makulatura za drzewo 2017

Makulatura za drzewo 2017

5 września 2017r. po raz kolejny Medyczne Studium Zawodowe zaangażowało się w akcję miasta Biała Podlaska "Makulatura na drzewo". Cel inicjatywy to propagowanie myślenia proekologicznego, a także efektywnego wykorzystania niepotrzebnej makulatury. Nasza szkoła uatrakcyjniała całe przedsięwzięcie pokazami pierwszej pomocy i malowaniem twarzy. Uczniowie z kierunku Technik masażysta i Technik usług kosmetycznych włączyli się do wspólnej zabawy i konkursów.
Sprawni poprzez sport 2017

Sprawni poprzez sport 2017

Dnia 7 września 2017r. w Roskoszy zorganizowany został festyn „Sprawni poprzez sport”. Oczywiście nie mogło zabraknąć Wolontariuszy z Medycznego Studium Zawodowego w Białej Podlaskiej z pokazem pierwszej pomocy i malowaniem twarzy. Szczególnie pierwsza pomoc cieszyła się olbrzymim zainteresowaniem, uczestnicy z powagą i dużym zaangażowaniem podchodzili do tej konkurencji, by poprawnie wykonać masaż serca i sztuczne oddychanie. Na festyn do Rozkoszy przyjechały osoby z 17 placówek – Domów Pomocy Społecznej, Warsztatów Terapii Zajęciowej i Domów Samopomocy. Najważniejszym celem była integracja uczestników, opiekunów i organizatorów a przy okazji sprawdzenie swoich sił w przygotowanych konkurencjach sportowych, pokazach, warsztatach, grach i konkursach. Mimo deszczowej pogody impreza była bardzo udana, a uczestnicy znaleźli jeszcze siły na zabawę dyskotekową.
© 2017 Medyczne Studium Zawodowe im. Marii Minczewskiej w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR

Search