fbpx
Previous Next

Relacja z Dnia Otwartego

W dniu 7 maja 2022 r. Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” znana pod nazwą MEDYK zorganizowała Dzień Otwarty. Była to wspaniała okazja do zaprezentowania oferty edukacyjnej szkoły adresowanej do wszystkich osób, które chcą zdobyć nowy zawód i kontynuować edukację. Szkoła obecna jest na rynku edukacyjnym prawie 50 lat i kształci na kierunkach medyczno-społecznych.

W programie zaoferowano odwiedzającym pokaz pracowni dydaktycznych, obserwację zajęć praktycznych, zabiegi kosmetyczne, wybrany masaż i warsztaty z:


1. UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY
2. MASAŻU RELAKSACYJNEGO
3. MAKIJAŻU OKAZJONALNEGO
4. PROFILAKTYKI I HIGIENY JAMY USTNEJ
5.TECHNIK DECOUPAGE NA SZKLE I DREWNIE


Nauczyciele i Słuchacze służyli pomocą, udzielali odwiedzającym szkołę gościom informacji o zawodach, odpowiadali na pytania. Warto dodać, że nauka w szkole jest bezpłatna. Matura nie jest wymagana, a rynek pracy poszukuje specjalistów w wymienionych zawodach. Szkołę cechuje serdeczna atmosfera, profesjonalizm, dobro i podmiotowość drugiego człowieka. Osoby chętne zapraszamy do szkoły i odwiedzenia naszej strony internetowej www.studiummedycznebp.pl


Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa osobom uczestniczącym w Dniu Otwartym i wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia.

© 2021 Szkoła Policealna – Medyczne Studium Zawodowe im. Danuty Siedzikówny ps. „Inka” w Białej Podlaskiej. All Rights Reserved. Designed By Digital Creative Agency MIXAR Vexed by GB

Search