• msz1.jpg
  • msz2.jpg
  • msz3.jpg
  • msz5.jpg

Dnia 19. marca 2014 r. nauczyciele masażu z naszego Studium zorganizowali wycieczkę do Warszawy na wystawę poświęconą ludzkiemu ciału: "BODIES REVEALED". Na wystawę pojechali uczniowie kierunku technik masażysta.

         

.


          Body Revealed to podróż po tajemnicach ludzkiego ciała podzielona na 12 części. Składa się z unikalnych eksponatów poświęconych poszczególnym  układom ludzkiego ciała. Można obejrzeć  ludzki: szkielet,  mięśnie, układ oddechowy, pokarmowy, nerwowy, naczyniowy i inne. Celem wystawy jest jednocześnie zwrócenie uwagi na profilaktykę chorób cywilizacyjnych m.in. palenia. Część eksponatów ukazuje do jakich defektów ludzkiego ciała przyczynia się objadanie, czy brak aktywności fizycznej.

          Jak podkreślają organizatorzy tej wystawy - ma ona przede wszystkim edukować. Zwiedzający byli oprowadzani przez  studentów 5 i 6 roku medycyny, którzy opowiadali o ludzkim ciele. - Ich wiedza i otwartość w doskonały sposób pozwalały zaspokoić ciekawość zwiedzających i odpowiedzieć na nurtujące ich pytania oraz fachowo prezentować eksponaty.

Dyrektorem wystawy jest Petr Suchanek.

Zadowolenie po wystawie Body Revealed oczywiste. To była doskonała lekcja anatomii.

 

 

bip

efs

KAPITALLUDZKI

oke

Kapitał Ludzki
Biuletyn Informacji Publicznej
Unia Europejska
OKE
KOWEZIU